מעבר לתוכן העמוד מעבר לצור קשר מעבר לתפריט תחתון

חנויות מקוונות

23.11.2022
משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יעניק לבעלי עסקים קטנים רבים בנגב ובגליל תמיכה להקמה, תפעול ופרסום חנויות e-commerce למכירה און ליין
החנות הדיגיטלית תספק לבעלי העסקים עשרות אפשרויות למכירה מרחוק, סליקה, אבטחת מידע, חיבור למשלוחים, ניהול מלאי, עיצוב, ניהול לקוחות, דפי נחיתה, הזמנות חיבור פתרונות שיווק ופרסום לרבותGoogle , Instagram , Facebook, TikTok, חיבור לאתרי השוואת מכירות ולדיוור אלקטרוני, מסרונים שיווקיים ועוד. במטרה לאפשר לבעלי העסקים להרחיב את קהל לקוחותיהם ואת הכנסותיהם מעבר לגבולות הגיאוגרפיים ובשבועות הקרובים בעלי העסקים בנגב ובגליל יוכלו להירשם ולקבל את תמיכת המשרד.
השירות שיקבלו העסקים בפריפריה על ידי משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יתמוך במגזרים רבים, לרבות חנויות ״שומרות שבת וחגים״, מכירה בעברית, ערבית, אנגלית ורוסית. כמו כן, אפשרות למכירה של קורסים דיגיטליים, מנויים חודשיים, זימון וניהול תורים ושלל יכולות מתקדמות נוספות. בנוסף, בעלי העסקים יקבלו חבילת מימון קמפיינים אטרקטיבית שתסייע בשיווק האתר ובקידומו.

ההקמה והתפעול של החנויות תעשה על ידי קבוצת KCS  בבעלותו של איש הטכנולוגיה קובי חדד, שזכתה במכרז שפרסם המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, לפני מספר חודשים, להקמת אלפי החנויות המקוונות.

תקציב הפרויקט עומד על 15 מיליון שקל לשנה עם אפשרות להרחבתו לשנתיים נוספות בתקציב כולל של 45 מיליון ש״ח

הפרויקט יאפשר עידוד יזמות ותמיכה בבעלי עסקים בנגב ובגליל תוך צמצום פערים בין בעלי עסקים בנגב ובגליל לבין בעלי עסקים באזורים מפותחים ומבוססים יותר ברשויות מקומיות בעלות מדד חברתי כלכלי גבוה יותר. הוא גם יסייע לבעלי עסקים בנגב ובגליל להמשיך בפעילות סדירה של המסחר והתעסוקה גם בזמנים בהם קיימת מניעה או הגבלה בהפעלת המסחר דרך החנויות הפיזיות עקב מצבי חירום ביטחוניים, בריאותיים (משבר הקורונה), או כל מצב אחר ויאפשר להרחיב את היקף חשיפת העסקים מעבר לגבולות הגאוגרפיים של העסק ומעבר למיקומה הפיזי של החנות וכתוצאה מכך היגדיל גם אץ היקף המכירות והרחבת שירותי המסחר והיצע המוצרים לתושבי הנגב והגליל באמצעות חשיפה לבעלי עסקים, אפשרות לרכישות מקוונות ומערך משלוחים.

להרשמה לקול קורא – תמיכה בבעלי עסקים באמצעות מתן שירותי הקמת ותחזוקת חנויות מקוונות לבעלי עסקים בנגב ובגליל: לחצו כאן