מעבר לתוכן העמוד מעבר לצור קשר מעבר לתפריט תחתון

חנויות מקוונות

23.11.2022

במטרה לחזק עסקים קטנים ובינוניים, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל יממן הקמה ותפעול שוטף של חנויות אינטרנטיות לעסקים קטנים בפריפריה החברתית, בנגב ובגליל בסך 45 מיליון ₪.

במסגרת הפרויקט, למעלה מ-2,000 עסקים יזכו להקמת חנות אינטרנטית הכוללת מגוון כלים לרבות סליקה, אבטחת מידע, חיבור לשירות משלוחים, ניהול מלאי, עיצוב, ניהול לקוחות והזמנות, פרסום ושיווק, חיבור לאתרי השוואת מכירות, תמיכה טכנית ועוד.

בנוסף, בעל העסק יקבל חבילת מימון קמפיינים אטרקטיבית שתסייע בשיווק האתר ובקידומו.

.

הפרויקט יאפשר עידוד יזמות ותמיכה בבעלי עסקים בפריפריה החברתית, בנגב ובגליל תוך צמצום פערים בין בעלי עסקים בפריפריה החברתית בנגב ובגליל לבין בעלי עסקים באזורים מפותחים ומבוססים יותר ברשויות מקומיות בעלות מדד חברתי כלכלי גבוה יותר. הוא גם יסייע לבעלי עסקים בפריפריה, בנגב ובגליל להמשיך בפעילות סדירה של המסחר והתעסוקה גם בזמנים בהם קיימת מניעה או הגבלה בהפעלת המסחר דרך החנויות הפיזיות עקב מצבי חירום ביטחוניים, בריאותיים (משבר הקורונה), או כל מצב אחר ויאפשר להרחיב את היקף חשיפת העסקים מעבר לגבולות הגאוגרפיים של העסק ומעבר למיקומה הפיזי של החנות וכתוצאה מכך היגדיל גם אץ היקף המכירות והרחבת שירותי המסחר והיצע המוצרים לתושבי הפריפריה באמצעות חשיפה לבעלי עסקים, אפשרות לרכישות מקוונות ומערך משלוחים.