מעבר לתוכן העמוד מעבר לצור קשר מעבר לתפריט תחתון

 בואו לגלות מה מחכה לכם בסוכות בנגב ובגליל

בואו לגלות מה מחכה לכם בסוכות בנגב ובגליל
קרדיט צילום: KOBI GIDEON מתוך אוסף התצלומים הלאומי

​​​סוכות בגליל: בצפת קופיקו ושלגלון ומגוון פעילות תרבות. בנוסף, השקנו יחד עם הרשות לפיתוח הגליל את אתר "מה בגליל" המאגד תחתיו את כל מה שצריך לדעת על פעילויות תיירות ותרבות בגליל ומאפשר למבקרים ולמטיילים בגליל, בגולן ובעמקים לתכנן חופשה שלמה בלחיצת כפתור אחת ולמצוא בקלות מידע מקיף על אירועי תרבות ותיירות לכל הגילאים! 

אתר "מה בגליל" כולל מידע על אתרי טבע, פארקים, אתרי מורשת, היסטוריה ודת, לצד תיאטרון, קולנוע, גלריות, תערוכות וגם פאבים ואטרקציות לצעירים ולכל המשפחה ומאפשר הרשמה אינטרקטיבית לאירועים. המידע באתר "מה בגליל" מונגש באמצעות מפת אטרקציות ולוח אירועים המתעדכן מידי יום וכולל מידע על מסלולי טיול, מסלולי קולינריה ולינה, מסלולי תיירות יין, אתרי קטיף ומרכזים חקלאיים, מידע על מקומות כשרים ומסלולי תיירות דרוזית וצ'רקסית.

כמו כן, האתר מאגד מידע בנושא חינוך, קהילה, תעסוקה ותעשייה, התיישבות ומחקר. למידע נוסף היכנסו לאתר "מה בגליל">>
מה מחכה לכם בנגב בסוכות? פסטיבלים ופעילויות לכל המשפחה. בין האירועים שיתקיימו: חוויית קמפינג מדברי בפסטיבל תמנע לייב, פסטיבל פיוט ירוחם עם מיטב האמנים בתחום, פסטיבל סוכות בעיר העתיקה בבאר שבע עם שפע סיורים, תערוכות ופעילויות לכל המשפחה, פסטיבל משקים פתוחים בפתחת ניצנה עם מגוון חוויות וטעימות של חקלאות מדברית וסדנאות אומנות, מוזיאון הילדים "לונדע" יערוך את הפנינג "משחקי קופסא בסוכה", פסטיבל מפעלים מבפנים 2019 בשפלת יהודה מזמין אתכם ליום פתוח לסיורים חד פעמיים בתוך המפעלים שמובילים את הטכנולוגיה העולמית בתחומם, אמני ערד פותחים את בתיהם לקהל הרחב באירוע בתים פתוחים בערד לצפייה בתצוגה של עבודותיהם ולהצצה לפנינים של אדריכלות וגינון, קסם
המדבר החוויה הבדואית בנגב מציעה סדנאות רקמה וצמחי מרפא ושלל טעימות נוספות לתיירות בדואית בנגב.
בואו לגלות מה מחכה לכם בסוכות בנגב ובגליל
בואו לגלות מה מחכה לכם בסוכות בנגב ובגליל