מעבר לתוכן העמוד מעבר לצור קשר מעבר לתפריט תחתון
26.01.2023

הצלחה תוצרת הארץ: כ– 3,000 מבקרים פקדו לאחרונה את שוק האיכרים "תוצרת הארץ" שהוקם על ידי משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי בשיתוף המועצה האזורית מטה אשר. המבקרים נהנו ממוסיקה טובה שתקלט ה-dj והשף ישראל אהרוני, מדוכני מזון ושתיה, ומתוצרת מקומית טריה

כ- 3,000 תושבי מטה אשר והסביבה נהנו לאחרונה משוק האיכרים ״תוצרת הארץ״ בבר הפרה והשוקת שבמושב שבי ציון. המבקרים נהנו ממוסיקה טובה שתקלט ה- d.j והשף ישראל אהרוני, מדוכני מזון ושתיה, ומתוצרת מקומית טריה. שוק האיכרים המפוקח ״תוצרת הארץ״, הוקם על ידי משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי במסגרת מהלך להקמת רשת של שווקים מפוקחים בהיקף של 10 מיליון ש״ח במטרה לעודד צריכה של מגוון תוצרת חקלאית מקומית טרייה וליצור מפגש בלתי אמצעי עם החקלאים המקומיים, שלא צריכים לשלם על הקמת הדוכן. השווקים הבאים יתקיימו בימי שישי,10.2, 3.3, 31.3 בין השעות 8.00-15.00.

שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף ציין: ״שמירה על הגבולות ועל החוסן הלאומי מתחילה בחיזוק החוסן החברתי והכלכלי. שוק תוצרת הארץ שהוקם במטה אשר מעודד מפגש של הקהילה המקומית לצד הגעת מבקרים חדשים. במסגרת מהלך זה, בימים אלה פועלים כ-10 שווקים נוספים בטבריה, במעלה יוסף, במשגב, בכרמיאל ועוד רשויות בנגב ובגליל״.

ראש המועצה האזורית מטה אשר, משה דוידוביץ: ״השוק הוא הצלחה מסחררת, מאפשר מקום לבילוי ולחיזוק הכלכלה המקומית. בהיותנו אחת המועצות הכי יפות בארץ התברכנו בשפע חקלאי ואנו שמחים להיות מוקד שמושך אליו את כל תושבי הגליל ומזמינים את כל מי שלא הגיעו עדיין, להמשיך ולהנות מהשווקים הבאים. תודה למשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל על המהלך החשוב הזה״.