מעבר לתוכן העמוד מעבר לצור קשר מעבר לתפריט תחתון

״מקוֹמי״ תוכנית המנהיגות של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל בטבריה ומרכז הצעירים ממשיכים לחזק את המנהיגות המקומית בטבריה: כ- 150 תושבים נהנו מתחרות כישרונות צעירים TIBERIAS GOT TALLENT ומביצועים מוסיקליים ייחודיים של צעירי העיר

28.12.2021

~~~

במקום הראשון זכה אהרון אברג'יל על ביצוע השיר "כינורי"; במקום השני זכה ישי ביטון על ביצוע השיר "טכנו"; במקום השלישי זכה נתנאל בלאו על ביצוע השיר "גלים"

~~~

״מקוֹמי״ תוכנית המנהיגות של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל בטבריה ומרכז הצעירים בעיר ממשיכים לחזק את המנהיגות המקומית בטבריה. כ- 150 תושבים נהנו מתחרות כישרונות צעירים TIBERIAS GOT TALLENT שנערכה ביום רביעי (כ"ה טבת תשפ"ב, 29.12.2021) ב"פאב מיכאל" בעיר. התחרות כללה ביצועים מוסיקליים של צעירי העיר, במקום הראשון זכה אהרון אברג'יל על ביצוע השיר "כינורי" במקום השני זכה ישי ביטון על ביצוע השיר "טכנו" ובמקום השלישי זכה נתנאל בלאו על ביצוע השיר "גלים". תחרות הכישרונות הצעירים TIBERIAS GOT TALLENT נערכה בהובלת מרכז הצעירים של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל בטבריה ובמעמד ראש העיר מר בועז יוסף, יו"ר דירקטוריון המרכז הקהילתי פירסט מר רפאל טרבלסי.

 

״האירוע איפשר לנו לערוך מפגש חווייתי מוסיקלי שנתן במה לכישרונות של תושבי העיר וחיזק את תחושת הגאווה המקומית". ציינו צעירות וצעירי טבריה המשתתפים ב״מקוֹמי-תוכנית המנהיגות של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל". "בחרנו להגיע לתכנית ״מקוֹמי״ מתוך רצון להשפיע על הבית, לחזק את הקהילה של טבריה ולטפח יוזמות שונות עבורה. אנו קבוצה שממוקדת לעשייה בשטח ובחודשים האחרונים גילינו שהקהילה תומכת ומעודדת אותנו ויש לזה הרבה כוח. התמיכה הזו מחזקת אותנו להמשיך ולהביא רעיונות למיזמים יצירתיים נוספים ועשייה מיטיבה עבור הקהילה".

 

תוכנית המנהיגות ״מקוֹמי״ הוקמה על ידי המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל במטרה לחזק מנהיגות מקומית צעירה בפריפריה החברתית והגיאוגרפית ופועלת בטבריה בהובלת כל ישראל חברים - ממזרח שמש. תוכנית המנהיגות ״מקוֹמי״ מאפשרת לצעירים בפריפריה לחזק את יכולת ההשפעה על סביבתם. התוכנית מיועדת לצעירים בגילאים 20-40, שהעשייה החברתית והקהילתית חשובה להם ורוצים להשפיע על סביבת חייהם. במסגרת התוכנית למעלה מ- 500 צעירים מוכשרים כמנהיגים מקומיים ומקבלים כלים ומיומנויות בתחום פיתוח והעצמה אישית תוך חיזוק הזהות המקומית, הרחבת רשת הקשרים והובלת מיזמים חברתיים תוך למידה והתפתחות אישית.

 

"מקוֹמי" תוכנית המנהיגות של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל כוללת קורס עם כ- 20 מפגשים, שלושה מיזמים קהילתיים שקבוצת הצעירים תקדם בקהילה המקומית, שני אירועי שיא וכנס ארצי לכלל הרשויות המשתתפות בתוכנית. התוכנית מאפשרת לצעירים בלמעלה מארבעים רשויות מקומיות בנגב, בגליל ובפריפריה החברתית לקבל הכשרה כמנהיגים מקומיים על ידי הקניית כלים ומיומנויות בתחום פיתוח והעצמה אישית לצד חיזוק הזהות המקומית, יכולות מנהיגות וחשיבה ביקורתית, הנעת תושבי הקהילה, מיפוי הקהילה ואופן הבנת צרכיה, ארגון וביצוע מיזמים והוצאה לפועל של פרויקטים קהילתיים.

 

לפרטים נוספים:

רוני ניב דוברת, ראש אגף תקשורת דוברות והסברה, המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל: 050-2221862

איילת דנון אברהם, יועצת תקשורת, 'שלי פז תקשורת' משרד יח״צ של כל ישראל חברים: 054-5316267