מעבר לתוכן העמוד מעבר לצור קשר מעבר לתפריט תחתון

ממשיכים לחזק תעסוקה איכותית בפריפריה החברתית

21.10.2021

~~~

למעלה מ- 20 בוגרות ובוגרים תושבי רמלה ישתלבו בתקופה הקרובה בשוק העבודה בתחום השיווק הדיגיטלי במסגרת המיזם הכלכלי ״רמלה-טק״ של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ועיריית רמלה המופעל על ידי עמותת תפוח

 

למעלה מ- 20 בוגרות ובוגרים תושבי רמלה ישתלבו בתקופה הקרובה בשוק העבודה בתחום השיווק הדיגיטלי במסגרת המיזם הכלכלי ״רמלה-טק״ של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל ועיריית רמלה המופעל על ידי עמותת תפוח. ההכשרה ארכה כשלושה חודשים שבמהלכם תושבי רמלה למדו שיווק דיגיטלי בדגש על ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות, למדו על כלים ופלטפורמות מתקדמות תוך הבנת התנהגות גולשים ברשת, הגדרת קהלי יעד וניתוח פעילות מתחרים. 

 

כמו כן, המשתתפים למדו גם על תוכנות ובניית אתרים והתנסו בפרויקטים מעשיים וביניהם כתיבת פוסטים בצורה שיווקית ועיצוב דפי נחיתה. בנוסף ללימודים הטכנולוגיים בוגרי ההכשרה הטכנולוגית השתתפו בסדנאות מגוונות החל מניהול נכון של דף לינקדין, ניהול כישורי עבודה וכל הנדרש על מנת להשתלב בעולם התעסוקה באופן מיטבי וימשיכו לקבל ליווי במסגרת המיזם רמלה-טק עד להשתלבותם בפועל בשוק העבודה.

 

במסגרת המיזם הכלכלי רמלה-טק תתקיימנה הכשרות תעסוקתיות טכנולוגיות נוספות לתושבות ולתושבי העיר רמלה במגוון תחומים. בתקופה הקרובה יפתחו הכשרות בתחום שיווק דיגיטלי, מיומנויות ניהול משרד חכם, הכשרת טכנאי שטח לתחום האינטרנט. כל ההכשרות כוללות ליווי עד להשמה מוצלחת. 

 

רוצים להשתתף בהכשרה הבאה? להרשמה מהירה>> https://www.appleseeds.org.il/ramlatech