מעבר לתוכן העמוד מעבר לצור קשר מעבר לתפריט תחתון

ממשיכים לחזק את התעסוקה בפריפריה החברתית!

ממשיכים לחזק את התעסוקה בפריפריה החברתית!


​​​​המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל ממשיך לחזק את התעסוקה בפריפריה החברתית: מתחם העבודה המשותף הראשון נחנך בעיר חריש.​

קליקה חריש יתן באמצעות המערכות המתקדמות של סיסקו מענה לתושבי חריש, מצפה אילן, פרדס חנה-כרכור ובאקה אל גרביה. מכיל 25 עמדות עבודה, חדר ישיבות ומטבח מאובזר ויעניק בין הרצאות מקצועיות בנושא קידום עסקים, פיתוח כלכלי ועסקי, מיסוי לעסקים קטנים, שיווק באינטרנט ועוד.

'קליקה חריש' הוקם כחלק ממהלך להקמת 45 האבים בנגב, בגליל ובפריפריה החברתית בהיקף כולל של למעלה מ-90 מיליון ₪

מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, אריאל משעל, ראש העיר חריש יצחק קשת ומנכ"ל סיסקו ישראל, אורן שגיא, חנכו הבוקר (ראשון 31.3.2019) את מתחם העבודה המשותף הראשון שבנתה המדינה בעיר חריש - ״קליקה חריש״. עלויות השכרת עמדה במתחם העבודה המשותף קליקה חריש יהיו בעלות מופחתת ליזמים: עלות עמדה פתוחה תהיה לכל היותר 500 ₪ ועלות עמדה סגורה (משרד) תהיה לכל היותר 1,300 ₪ (בעוד שבתל אביב עלות השכרת עמדה במתחמי עבודה משותפים נעה בין 700 לשולחן עבודה או מתחם פתוח לבין 2,500 ₪ למשרד סגור).

אריאל משעל, מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל: חיזוק התעסוקה והיזמות בפריפריה הוא יעד. אין כל סיבה שלתושבי חריש לא יהיו אפשרויות תעסוקה מגוונות ליד הבית מעתה יכול צעיר מחריש להיות מקושר של ידי המערכות המתקדמות של סיסקו עם צעירים ויזמים בהאבים שהקים המשרד בנגב או בגליל כך שכל הארץ תהיה קהילה עסקית אחת גדולה. המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל פועל באופן מתמיד בתחום הפיתוח הכלכלי ואני שמח לפתוח פעם בשבוע שבועיים האב חדש ובקצב הזה תוך שנה וחצי אנחנו ממלאים את הפריפריה במתחמי עבודה משותפים. התחלנו ברמת הגולן ואנו חורשים את כל הארץ כאשר בסוף יהיו למעלה מ-40 האבים פעילים. משעל הוסיף: ״עיר כמו חריש שקולטת בימים אלה אלפי צעירים וצעירות יכולה כעת לתת להם מענה גם בפן העסקי ותוך מספר שבועות אני מאמין שההאב, שיחבר בין יזמים וקהילות טכנולוגיות בכל רחבי הארץ בכלל ויחזק את התעסוקה ואת היזמות בפרט, יהיה מלא ואני כבר מחכה לטלפון שמבשר לי על הרצון להקים האבים נוספים בעיר״.

היכנסו עכשיו לקרוא עוד על "קליקה"- מתחמי העבודה המשותפים של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל:

 http://negev-galil.gov.il/About/OfficeNews/Pages/klika060219.aspx 

ממשיכים לחזק את התעסוקה בפריפריה החברתית!
ממשיכים לחזק את התעסוקה בפריפריה החברתית!
ממשיכים לחזק את התעסוקה בפריפריה החברתית!
ממשיכים לחזק את התעסוקה בפריפריה החברתית!