מעבר לתוכן העמוד מעבר לצור קשר מעבר לתפריט תחתון

נבחרת מרכז צעירים צפת זכתה באליפות מרכזי הצעירים

18.12.2018
נבחרת הכדורגל של מרכז הצעירים של צפת זכתה באליפות מרכזי הצעירים של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל שנערכה לראשונה, זאת לאחר שגברה על כ-40 נבחרות מרכזי צעירים מהנגב והגליל

 
נבחרת הכדורגל של מרכז הצעירים של צפת היא הזוכה באליפות מרכזי הצעירים של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל וארגון מדינת הכדורגל, שהתקיימה אתמול (רביעי, כ"ז באב תשע״ח, 8.8.2018) באיצטדיון הכדורגל העירוני בדימונה.

 
מאות צעירים ממרכזי הצעירים מכל רחבי הארץ, מעוטף עזה, מקריית שמונה ועד אילת הגיעו לגמר אליפות מרכזי הצעירים של המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל שנערכה לראשונה במטרה לחזק את הקהילתיות, המנהיגות והגאווה המקומית. בין מאות המשתתפים נכחו ילדים, משפחות ומבוגרים שבאו לעודד את הנבחרות עד לניצחון בגמר.

 
במשחק המכריע של האליפות גברה נבחרת מרכז הצעירים של צפת על נבחרת מרכז הצעירים של דימונה בתוצאה 1-2. את הגרלת הבתים ערכו לעיני כל הנבחרות, מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל, אריאל משעל, ראש העיר דימונה, בני ביטון ומנכ"ל ארגון מדינת הכדורגל, מורן גרא.

 
אליפות מרכזי הצעירים היא יוזמה של המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל בשיתוף ארגון מדינת הכדורגל. האליפות החלה במשחקי הקבוצות בשלב בתים אזורי וממנו העפילו הקבוצות המובילות לאירוע הגמר בדימונה. אליפות מרכזי הצעירים נהגתה במטרה לחזק את הקהילה הצעירה בנגב ובגליל. האליפות החלה עם כ- 40 נבחרות מרכזי צעירים מהנגב והגליל שהתחרו ביניהן במשחק כדורגל 7 על 7.

בין הנבחרות שקרעו את המגרש בגמר האליפות:
גליל: קריית שמונה, צפת, מועצה אזורית גולן, טבריה, עפולה, מועצה אזורית גלבוע, נצרת עלית, משגב, שלומי ועכו
נגב: מועצה אזורית שדות נגב-מרחבים, שדרות, נתיבות, דימונה, באר שבע ואילת.

 
מנכ"ל המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, אריאל משעל אמר “אני מברך את נבחרת מרכז הצעירים של צפת על הזכייה בתואר האליפות. אנו רואים בצעירים (18 עד 40) גורם משמעותי ליצירת חברה חזקה. אין ספק שחוסן חברתי מביא לחוסן לאומי והמנהיגות שהצעירים מביאים למגרש הכדורגל, במשחק שמחבר בין אנשים, היא הגורם שמביא להצלחתם גם בתוך הקהילה. אליפות מרכזי הצעירים היא צעד נוסף אותו עושה המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל במטרה לפתח את הקהילה הצעירה ואת הגאווה המקומית”.

 
מורן גרא מנכ"ל ארגון מדינת הכדורגל "אנו שמחים על החיבור עם המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל. כיף לראות קבוצות צעירים מאילת ועד הגולן, אין דרך יפה יותר מכדורגל הוגן לחבר בין קהילות".

 
בני ביטון ראש עיריית דימונה: "אני מבקש להודות לשר אריה מכלוף דרעי השר לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל ושר הפנים על היוזמה המבורכת אני מכיר את מרכזי הצעירים הרבה שנים אבל יוזמה מסוג זה להביא את הקבוצות מכל רחבי הארץ את זה עדיין לא ראיתי. הגמר המחוזי והגמר הארצי נערך כאן בדימונה וזו בשורה לנגב ולגליל אנשים שהגיעו משלומי עכו קריית שמונה. זו אמירה ואני רוצה להודות למשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל ולעובדים״.

 
קראו עוד אליפות מרכזי הצעירים של המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל >> http://negev-galil.gov.il/About/OfficeNews/Pages/Shoes.aspx 

 
zfat1IN120818.jpg
 

 
gaviaIN120818.jpg
 

 
gaviaAIN120818.jpg
 

 

​​​