מעבר לתוכן העמוד מעבר לצור קשר מעבר לתפריט תחתון

השר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

15.06.2021
 

השר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל עודד פורר (נולד ב־30 במאי 1977) נולד וגדל ברחובות. נשוי ואב לשלוש בנות.

 בוגר תואר שני בתקשורת פוליטית, התוכנית למנהלים, אוניברסיטת תל-אביב. בוגר תואר ראשון במשפטים, ותואר ראשון בממשל המרכז הבינתחומי הרצליה.

התנדב לקורס חובלים בצה״ל. משרת במילואים בדרגת רס"ן.

 בעבר כיהן כמנכ"ל משרד העלייה והקליטה, כחבר כנסת, יו״ר הועדה לקידום מעמד האישה.

 מונה ביום 14.6.2021 ד׳ תמוז תשפ״א לשר לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

 

 קרדיט צילום: לע"מ

שרים בעבר

אריה מכלוף דרעי - תקופת כהונה : 14 במאי 2015 עד 13 ביוני 2021

 סילבן שלום - תקופת כהונה: 31 במרץ 2009 עד 14 במאי 2015

 יעקב אדרי -13 ביוני 2007 עד 31 במרץ 2009

 שמעון פרס ז"ל - תקופת כהונה: 4 במאי 2006 עד 13 ביוני 2007  

 יעקב אדרי - תקופת כהונה: 18 בינואר 2006 עד 4 במאי 2006

 שמעון פרס ז"ל - תקופת כהונה: 10 בינואר 2005 עד 23 בנובמבר 2005