מעבר לתוכן העמוד מעבר לצור קשר מעבר לתפריט תחתון

דבר המנכ"ל

המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל, חרט על דגלו את אחת המשימות הלאומיות החשובות ביותר – קידום שוויון הזדמנויות בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית ועזרה לאוכלוסיות מוחלשות. זהו משרד חברתי במלוא מובן המילה, שעובד בשיתוף פעולה הדוק עם תושבים ורשויות מקומיות לשיפור חיי היומיום של אזרחי המדינה ולמען הצמחת מנהיגות מקומית איכותית.

מלבד יישובי הנגב והגליל הנמצאים בפריפריה הגאוגרפית, אנו גאים לתמוך ולסייע גם ליישובי הפריפריה החברתית, יישובים שאינם נמצאים בתחום הנגב והגליל אולם נמצאים במצב סוציו-אקונומי לא גבוה. אחד מאתגרי המשרד בשנים הבאות הוא לחולל מהפכה ביישובים האלה ולהפוך את האנשים השקופים המתגוררים שם, לשווי זכויות ושווי משאבים. 

מתוך ההכרה כי צעירי המדינה הם העתיד שלנו, המשרד הקים את האגף הייעודי הראשון לקידום צעירים במשרדי הממשלה. פתחנו עשרות "מרכזי צעירים" ואנחנו מספקים מעטפת של ליווי ותמיכה בפיתוח קריירה, יזמות עסקית, מנהיגות מקומית, מעורבות חברתית ופיתוח חיי קהילה. 

אתם מוזמנים להתעדכן במגוון הפעילויות באמצעות אתר האינטרנט ועמוד הפייסבוק של המשרד, להיחשף לפרויקטים שאנו מקדמים, וגם לראות כיצד אתם יכולים ליהנות באופן אישי מהעשייה.

אני קורא לכל אחד ואחת מכם, ליצור קשר עם המשרד, להמליץ, להציע ולהשמיע את דעתכם. אנחנו פה בשבילכם.

בואו לשנות אתנו את עתיד הפריפריה ולצמצם את הפערים במדינה ישראל.

בברכה,
אריאל משעל